07 července, 2016

Knižní přírůstky #99

čtvrtek, července 07, 2016 8 komentářů
Jako další mám novou e-knihu na recenzi. Znovu zkouším autorku Lyndsay Fae, od které jsem četla výborný Prach a stín. Doufám tedy, že ani tentokrát nebudu zklamaná :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. S touhle autorkou jsem se snad ještě ani nesetkala, ale podle obálky a názvu to vypadá zajímavě, takže si počkám na tvojí recenzi - zvědavost se totiž nezapře :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tuhle knihu neznám a s autorkou taky nemám zkušenosti... tak jen držím palce, ať se líbí :D

  OdpovědětVymazat
 3. Přeji hezké čtení Luci, já bych od autorky ráda zkusila právě ten Prach a stín, ale mám toho tu teď k přečtení fakt hory... :) Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 4. Na první pohled na mě nepůsobí zrovna slavně, ale na prvním pohledu nezáleží :) Jsem zvědavá na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem temer u konce. Ale Prach a stin od teto autorky se mi libil mnohem vic...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)