08 července, 2016

Akce a soutěže #240

pátek, července 08, 2016 4 komentáře
Dneska opravdu pozdě. Nějak se mi vůbec nechtělo shánět informace, ale nakonec jsem se překonala a tady to máte. Doufám, že i tentokrát udělám některým radost :-)

Akce

 • Albatros - do pondělí sleva 30% a doprava zdarma
 • Bux - výprodej
 • eBux - e-kniha Rodinné prokletí za 85,-
 • eReading - e-knihy od CooBoo se slevou 50%
 • Rajknih - e-kniha Rodinné prokletí za 85,-Soutěž


Další soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže (odkazy jsou přidávány denně).


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

4 komentáře:

 1. Moc díky za zajímavé typy! :)

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, děkuju ._. Dám vědět, jestli se mi něco povede! (Spíš ne :D)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)