30 května, 2016

Knižní přírůstky #95

pondělí, května 30, 2016 6 komentářů
Právě mi přišla poslední výhra tohoto měsíce. Moc krásná kuchařka. Snad se z ní odhodlám něco vyzkoušet :-PSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. O téhle kuchařce je teď hodně slyšet. Někdo chválí, někdo nadává, že tam jsou recepty z ingrediencí, které jsou u nás těžko k dostání. Já jsem jí ještě v ruce neměla, tak nemůžu soudit zatím. Bude článek? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak bude chvilka, tak ji detailněji projdu a nejspíš něco jako recenzi napíšu. I na Hostinu ledu a ohně...

   Vymazat
 2. Gratuluju k výhře a těším se na Tvoje dojmy :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky gratuluji k výhře :-) Mám doma Lahodně s Ellou (tu první) a vizuálně se moc mi líbí, ráda si ji prohlížím, ale kromě asi dvou receptů, které jsem vyzkoušela a oblíbila si, se nějak nemůžu donutit z ní něco ukuchtit :-) Každopádně jsem zvědavá na tvoje dojmy z téhle Elly :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už si to připravuji do článku, ale souhlasím, tohle nejsou tak úplně recepty dle mého gusta...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)