26 března, 2016

Nakonec jsem nechala strhnout i k tomuto kousku. E-knihu jsem získala na recenzi. Bez logerů bych jí asi moc pozornosti nevěnovala, i když ta obálka se mi strašně líbí (modrá ♥). Anotace mě přemluvila nakonec nejvíc a dobře jsem udělala. Skvělá detektivka s nadpřirozenem v 19. století :-)

Jackaby

 • Jackaby
 • Případ ukradeného zubu
 • Ghostly EchoesSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

 1. Snad další díly vyjdou brzo! :) Taky se mi Jackaby líbil!

  OdpovědětVymazat
 2. Na tuto knížku mám zálusk už dlouho, ale nevím no. :D

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Na Jackabyho se stále chystám... tak snad už brzy :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)