05 února, 2016

Konečně se mi podařilo dodělat tento obrázek. Už bylo docela únavné vykreslovat stále stejné obrázky dokola... Ale ujde to..


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Jaj, no mě se to moc líbí, je to povedené :)
  Rybičky vypadají suprově :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera! :-). Věřím, že to dalo spoustu práce :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Dělala jsem to asi tři dny :-)

   Vymazat
 3. Moc pekne, hezka kombinace barev:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to skvěle :) Nevím proč, ale připomíná mi to takovou tu dvoušroubovici DNA nebo co to je :D

  OdpovědětVymazat
 5. Odpovědi
  1. Tenhle se mi docela líbí, ale bylo to nekonečný

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)