30 ledna, 2016

Opět se mi podařilo vyhrát knihu, tentokrát Pouštní kopí. U této série mě velice nadchly ty obálky. A navíc jsem slyšela i chválu od kolegyně z práce :-) Další díly jsem si dokoupila na začátku února v maxi balíčku :-)

Démonská série

 • Tetovaný
 • Pouštní kopí
 • Válka za bílého dne
 • Trůn lebek 
 • The Core 

Doplňková kniha

 • ChranySdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Musím se přiznat, že tahle série mě zatím vůbec neláká..

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem docela natěšená. Slyšela jsem chválu :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)