18 ledna, 2016

Dnešní plány

pondělí, ledna 18, 2016 3 komentáře
Dnešní volný den mám doposud proflákaný :-) Jediné co jsem dnes stihla, bylo venčení psa a nekonečné přemýšlení, jak bych si přestěhovala nábytek, abych měla všechny knihovničky na jedné stěně. No, k žádnému výsledku jsem se prostě nedobrala a raději to vzdala. Poskládat x kusů nábytku v jedné malé místnosti je peklo :-D

Nicméně za chvíli si dám oběd. Pak mám v plánu trochu poklidit tu hrůzu, co jsem si tu vytvořila... :-D Po obědě se pak nejspíš otočím v Levné knize a půjdu v klidu okoukat, co jim po vánocích zbylo. A pak asi trošku zapracuji na mém druhém blogu, protože nevím, na čem bych mohla pracovat tady... Budu pokračovat ve čtení Zaklínače, už mi zbývá asi čtvrtina a večer to vidím na nějaký film. A co budete dnes dělat vy?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

3 komentáře:

  1. Já budu ráno učit, odpoledne mám kroužek a večer se budu učit. Možná si trochu zacvičím, ale to nevím jestli to stihnu. :-)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)