16 prosince, 2015

Poslední balení

středa, prosince 16, 2015 bez komentáře
A čeho? No přece dárků. Dnes jsem dokoupila poslední kousky, které jsem ještě plánovala. Přesněji jen drobnosti k tomu, co už doma mám. Takže večer to zabalím a tím to pro mě skončilo :-) A ještě díky tomu, že letos vůbec nepeču, mám konečně pocit normálních klidných svátků. Žádné zbytečné lítání a starosti. Nakoupím dárky a to je moje největší starost. Samozřejmě ještě k tomu musím přežít fofry v práci a bude to OK :-D Ale už se tak těším na nějaké ty volné dny a taky na ty dárečky že... A teď čekám na balíček s výhrou (knihy)... Juchůůů.Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)