20 prosince, 2015

Knihy jsem už dávno četla, ale konečně se je rozhodli vydat i u nás. Takže musím je mít ve sbírce, abych měla všechny knihy o Lovcích stínů :-)

Recenze - Mechanický anděl   |  Mechanický princ   |  Mechanická princezna 
 

Pekelné stroje

 • Mechanický anděl
 • Mechanický princ
 • Mechanická priceznaSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Tak tohle je další z řady knih, co si chci přečíst... bohužel nestíhám...mám dočítat ještě 5. a 6. díl NS a teprve potom půjdu na PS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale urcite do toho jdi. Pekelne stroje se mi libily mozna o malinko vic :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)