11 prosince, 2015

A pak tu mám jeden e-book. Narazila jsem na něj, když jsem si dávala do pořádku e-knihovničku. Je teda ze září, ale ani za nic si nemůžu vzpomenout, jak jsem k tomu přišla. Vím kde (eReading), ale nevím, kde jsem vzala kredity na nákup, nebo to byla nějaká akce na knihu zdarma... Už vážně nevím, nepodařilo se mi to dohledat.
 

Mistress of the Art of Death

  • Vykladačka smrti
  • Labyrintem smrti
  • Relikvie mrtvých
  • Vrahova modlitbaSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)