10 prosince, 2015

Knižní přírůstky #68

čtvrtek, prosince 10, 2015 2 komentáře
Tak jsem šla ještě jednou navštívit tu Levnou knihu. Bohužel Cinder jsem tam nikde nenašla. A ani celkově mě moc knih nenadchlo. Nové série teď nechci a z jiných knih nic. Ale velkou radost mi udělala tato kniha. Ani mě nenapadlo, že by ji mohli mít. Ještěže jsem si ji neobjednala na netu. Teď už jen dořešit poslední díl, který u nás nakladatelství nechce vydat... Škoda.
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. To s tou Cinder chápu, ale ona prý není nikde. Tak nevím, jestli se už vyprodala, nebo co se stalo.
  Tuhle knihu bohužel neznám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někde ji stihli. Tak asi byla. Škoda no...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)