01 listopadu, 2015

Shrnutí týdne #68

neděle, listopadu 01, 2015 bez komentáře
Je tu neděle. Téměř už je i za námi. Já před chvílí dorazila z práce a nejraději bych se už nehýbala. Tento týden byl opravdu hektický a to díky chystání vánoc. Vůbec jsem nic nestíhala a v práci trávila přesčasy. No prostě hrůza. Všechno mě bolí a nejraději bych celý zítřejší den strávila v peřinách. Co si budeme povídat...

Tak se mrkneme na nějaké ty přehledy a souhrny. Z filmů jsem tento týden stihla zkouknout Mr. Holmes. Zajímavé pojetí starého Holmese s problémy s pamětí... Dále jsem zkusila dát šanci nové Fantastické čtyřce. Nebylo to nejhorší. Každopádně tam bylo pár věcí, které bych filmu vytkla.

Jelikož čekám na nějaké knihy, u kterých pořád posouvají datum vydání či datum naskladnění, rozhodla jsem se pro nějaké recenzní knihy. Jako první to byl Vidořád. Kdybych neměla již zmíněné komplikace v práci, tak bych ho stihla přečíst mnohem rychleji. Kniha byla super, moc se mi líbila. A rozhodně mi přišla lepší než Kostičas. Dále jsem konečně po měsíci čekání dostala na recenzi Pád noci. Ten právě čtu, ale je to tak malá knížečka, že ji dnes pravděpodobně i dočtu...

Na letošní rok mám nákupy knih už docela promyšlené a moc změn už asi nebude. Takže jsem se rozhodla udělat si malý přehled chystaných kousků na rok 2016. Samozřejmě ne každý nakladatel už takové přehledy vypustil, ale z toho mála jsem si sestavila kraťoučký seznam... A když už jsme u toho, co jsem pořídila v říjnu? Moc toho nebylo ani nového ani přečteného. Asi nejhorší měsíc v roce :-)

Na blogu proběhla i soutěž. Účast byla tedy mizivá, což mě docela mrzí. Čekala jsem větší nával, protože se soutěžilo o záložky a každý si mohl vybrat...Každopádně brzy zase něco vymyslím a doufám, že už to bude lepší :-)

No a teď už se chystám na dočtení knihy a pak asi budu malovat u telky. A jak jste se měli vy? Napište mi něco hezkého :-)

A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkuji

 
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)