03 listopadu, 2015

Knižní přírůstky #62

úterý, listopadu 03, 2015 5 komentářů
Konečně to mám doma. A vypadá to moc pěkně. I stránky jsou pevnější, takže se bude líp dělat fixami...
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

 1. To vypadá dost dobre :) Ja si ted takovéhle relaxační omalovánky dost oblíbila, tak treba se časem podívám i po těchto. Jinak se těším na to, až zveřejníš svoje vybarvené :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky se těším, až se do toho pustím... ale zatím se mi nejvíc líbí Čarovný les :-) nejlepší obrázky...

   Vymazat
 2. Jé, vypadá krásně, taky bych si to chtěla pořídit. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem okoukala několik omalovánek, ale na tuto autorku nedám dopustit :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)