06 října, 2015

Sovička

úterý, října 06, 2015 6 komentářů
Tak ji konečně mám. Sovička bude takovým mým maskotem blogu. Je moc krásná a už bydlí mezi knihami :-D Děkuji moc Ukulele z Fleru, že ji byla ochotná vytvořit podle mých představ...
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

6 komentářů:

  1. Odpovědi
    1. to je, shanela jsem sovicku nekolik mesicu, na fleru jsem mela uz jinou zamluvenou, ale pani mi mesic neodpovidala, tak jsem sehnala jinou a konecne uz ji mam, dlouha doba cekani se vyplatila :-)

      Vymazat
  2. Roztomilá :) Kde si ji nakonec sehnala?

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)