22 září, 2015

Zítra začíná tento projekt, který mě z ničeho nic napadl. Dlouho jsem přemýšlela, co bych vymyslela a nic mě nenapadlo. Až jednou prostě přišla myšlenka 'Vždyť jsem si chtěla udělat re-reading Harryho', tak co to nějak spojit a udělat projekt? Veškeré informace hledejte v tomto článku. Připojit se můžete kdykoli :-)

Jak už jsem psala, já se připojím s Harry Potterem. Před začátkem léta jsem zkoukla všechny filmy a chytla mě trošku deprese z toho, že to tak rychle uteklo. Vyrůstala jsem na tom pár let a pak konec. No a napadlo mě si to připomenout přečtením celé knižní série. A tady je vidět, co mě čeká :-)
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)