20 září, 2015

Po včerejším devítihodinovém maratonu pochodování po prodejně jsem totálně vyřízená. Ke všemu jsme měli dozor a rovnou od té 'nejvyšší'. Takže únava největší a já večer z Kronik železného druida přečetla tak tři procenta než jsem začala upadat do komatu. Dneska mě čeká ještě odpolední až do devíti do večera, ale to už nějak zvládnu. Akorát mám obavu, že zítra budu spát až do oběda :-P Ještěže mám volno... A to znamená, že knihu nepustím z ruky :-)

Venku je zima a fouká, ale sluníčko ještě trochu hřeje. Je poznat, že se blíží podzim, protože večer už chodím domů za tmy. Takže ti, kdo mají volnou neděli, užívejte zbytek dne :-)

Krásně modrá obloha...

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)