23 srpna, 2015

Shrnutí týdne #58

neděle, srpna 23, 2015 bez komentáře
Tento týden se toho moc neudálo. Ale aspoň pár informací pro přehled...

Začnu tím hlavním a to je projekt, který jsem vymyslela. Blíží se konec roku, spousta z vás už má své knižní výzvy hotové nebo skoro hotové. Takže si myslím, že je ideální doba oprášit staré knihy a přečíst si něco dávno čteného, vzpomínkového. Projekt začíná 23. září a víc si o něm můžete přečíst zde...

A jak už jsem zmínila, blíží se konec roku a tím pádem jsem si musela i sepsat přehled, kolik knih mám v plánu do konce roku pořídit. Neznamená to, že si koupím jen tyto nebo všechny tyto. Samozřejmě, stát se může cokoli :-)

Jako čtení jsem tento týden zvolila Monument 14. Hodně mě to nadchlo a zalíbilo se. Zajímavé zpracování daného tématu s hodně mladými hrdiny. Četli jste?

A to je asi všechno. Jak jsem řekla, bylo toho opravdu málinko. Tak hezkou neděli :-)

A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkuji

 Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)