24 srpna, 2015

Hurá dovolená

pondělí, srpna 24, 2015 bez komentáře
Konenečně zase dovolená. Dneska je to první den. Pospala jsem si do půl desáté a ne, nejsem ochrapa. To jen zvířátka se rozhodly mě pořád budit. Hlavně v šest hodin, kdy se očividně někomu chtělo ven, jelikož se celý den dlábí švěstkama, a pak taky kočka musí prostě domů a bude dělat kravál, dokud nevstanu a neotevřu.

Pak se mi podařilo zase usnout. Tak jsem se to snažila dospat. Nicméně jsem se nakonec vzbudila a připadala si jak v tunelu. Nalepená na zdi a po celé levé straně spal jeden pes vedle druhého (celkem tři) a nakonec to uzavřela kočka. Vážně super. Ani mě nechtěli dovolit se otočit na bok... 

Snad mi zbývá už jen jedna noc a zítra si mamka dojede domů tu svoji farmu hlídat sama :-D

Na fotce si zrovna ten třetí řekl, že sleze a Maggie naopak, že si vyleze rovnou na mě...
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)