01 července, 2015

První den dovolené

středa, července 01, 2015 bez komentáře
Začala mi týdenní dovolená. Konečně aspoň trochu spočnu. Už jsem to potřebovala. A jak mi začíná první den? Letním knižním hopem. Obcházím blogy a účastním se soutěží. Zapsala jsem se asi do čtyř. Ostatní ještě nic (můžete sledovat na mém fb, protože všechny zvěřejněné hned sdílím). A taky plánuji výlet na pátek, pojedeme s mamkou okouknout nějaké památky a tak :-) A teď je nejvyšší čas se zvednout, jít se psem ven a pomalu začít vařit ne? :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)