21 července, 2015

Tuto knihu jsem vyhrála v jedné soutěži. Zatím jsem se k jejímu přečtení nedostala. Brzy to snad napravím. A snad nebude tolik vadit, že je to zatím poslední díl série a předchozí díly nemám... :-)
 

 
Caedmon Aisquith
  • Ohnivé kameny
  • Templářská šifra
  • Templářská relikvie
  • Templářské tajemství
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Četla jsem ji také jako první, byť je poslední. Recenzi už mám na blogu a rozhodně to ničemu nevadilo ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to jsem ráda. Si pak musím přečíst tvůj názor :-)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)