04 července, 2015

Jak si užíváte sobotu?

sobota, července 04, 2015 2 komentáře
Jak si v tomto počasí užíváte sobotu? Začíná se zase pěkně oteplovat a odpoledne to bude ještě horší. A co teprve přístí týden, kdy se to má blížit ke 37... To bude teprve něco.Já se snažím zabíjet čas čtením a co nejmenším pohybem. Zazásobila jsem se chlazeným pitím v lednici a zmrzlinou v mrazáku... Protože tohle teplo je příšerný.

Co se týče čtení, zatím jsem pořád v první knize Chaosu, ale dostala jsem se za polovinu. Tak snad to přelousknu co nejdřív, abych mohla pokračovat a taky abych neztrácela čas a celkově se pročetla dalšími knihami. Zítra se chystá velká grilovačka, takže toho asi moc nestihnu. Musím zapracovat především dneska a pak až od pondělí :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

2 komentáře:

 1. Já se snažím chladit co nejvíce -led, zmrzlina, vana ..... odpoledne se chystám na návštěvu k rodinným příbuzným, kteří mají díkybohu bazén :)
  Se čtením jsem na tom celkem mizerně v tom horku se mi vůbec nic nechce :/
  http://milujemekihy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já už mám doma zatažené všechny rolety, mám těď dobu temna :-P

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)