26 července, 2015

poster
Konečně další bondovka. Viděla jsem i spoustu starších verzí, nejčastěji samozřejmě s Piercem Brosnanem. Tyto novější s Danielem Craigem přímo zbožňuji. Danielovi je sice skoro padesát, ale když se hodí šik, vůbec to na něm není poznat. Jsem zvědavá, co bude v pokračování, zvlášť kvůli předešlému filmu, kde došlo k opravdu velkým změnám. A taky by mě zajímalo, jako dlouho bude ještě Daniel Bondem. Kdysi se nechal slyšet, že už moc filmů v plánu nemá. Což by byla škoda. Takže teď si už jen počkat na listopad a hurá do kina :-)
 Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)