28 července, 2015

Bambusové trápení

úterý, července 28, 2015 bez komentáře
Včera jsme s mamkou byly v jednom zahradnictví. Zatímco si kupovala ovocné stromky, já pokukovala co si vezmu na balkon. Vyhrál to bambus. Byl pěkně zelený a vysoký. Ale to jsem netušila, co mě čeká. Nejen že to nešlo absolutně vytáhnout z květináče, moje síly na to nestačily, ale bylo to plný brouků a šneků. Fuj. Musela mě dnes přijet zachránit mamča a přesadit mi to. Zuřila jsem a nadávala, že to vyhodím. Tak raději hned přispěchala :-D Doufám, že teď nebudu pořád sbírat brouky, nebo to bude moje smrt. Strašně se jich štítím. Ale jinak pěkný ne?
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)