02 června, 2015

Pokud by vás zajímalo, co vlastně ve volném čase poslouchám, tak je toho opravdu hodně. A nezůstávám jen u jednoho žánru. Jsem ochotná poslechnout si téměř cokoli, od písniček, po filmovou hudbu či nejrůznější instrumentální kompilace. Však koukněte, měli byste to vidět i vy.

Mix I - nejrůznější písničky, které mě zaujaly a líbí se mi


Mix II - nejrůznější písničky, které mě zaujaly a líbí se mi

Filmové soundtracky - celá alba z různých filmů...

Score - tedy instrumentální hudba z filmů, ale jen jednotlivé songy... Do tohoto alba přidávám jen občas...

Ost - tedy písničky z filmů, ale jen jednotlivé songy... Do tohoto alba přidávám jen občas...

Instrumentální alba - kompletní alba a mixy filmových score songů, ale i různé fantasy melodie, melodie z různých zemí (Skotsko, Irsko, Japonsko...) a podobně...


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)