10 června, 2015

Tyto knihy jsem si přibrala při předposlední návštěvě Levné knihy. Na internetu jsem našla docela slušné hodnocení, lehce nad průměrem. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Zatím jsem se k nim tedy nedostala, protože pořád mám spoustu knih na čtení. Každopádně, když se mi to nebude příliš zamlouvat, vždycky můžou skončit třeba v soutěži :-P
 
Recenze - Dokonalý pár | Dokonalý sen | Dokonalý svět


Matched

  • Dokonalý pár
  • Dokonalý sen
  • Dokonalý světSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. Sérii taky vídávám v Levných knihách a delší dobu přemýšlím, že si ji pořídím. Jsem zvědavá, jak se ti bude líbit. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadají krásné :) Snad jsou obsahově opravdu taky takové :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)