15 června, 2015

Jaké mandaly si vybrat?

pondělí, června 15, 2015 1 komentář
Líbí se mi, jak někteří vytváří své Destrukční deníky. Ale některé úkoly by nebyly pro mě. Přemýšlím, že bych si na relax koupila nějaké mandaly. Ale je jich tolik... Máte s nějakými zkušenosti? Jaké si vybrat?

Našla jsem tyto zajímavé...
grada.cz/antistresove-omalovanky-pro-dospele_8690/kniha/katalog/
grada.cz/tajna-zahrada_8762/kniha/katalog/
knihkupectvi.mobi/knihy/101-mandal-pro-krasny-den.htmlSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

1 komentář:

  1. Já mám 101 mandal pro krásný den a jsou krásné. Akorát jsou některé bohužel useknuté :) Ale po jiných jsem se nekoukala, takže bohužel, nemůžu porovnávat :(

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)