05 dubna, 2015

Shrnutí týdne #38

neděle, dubna 05, 2015 bez komentáře
Během týdne se toho až tak nestalo... Přidala jsem nějaké články do rubriky Filmová očekávání a On My Wishlist... 

Získala jsem další knížku do sbírky. Tentokrát jde o vyhranou Nespavost... Momentálně mám v knihovničce minimálně pět nepřečtených knih, tak zatím nové pořizovat nebudu. Stejně většina knih, které mám na seznamu, teprve vyjde.

Jelikož právě dočítám poslední knihu série Bohové Olympu, vytvořila jsem zase pár jednoduchých záložek, pro každou knihu, z originálních obálek.

Po opravdu hoooodně dlouhé době jsem si zase pustila Calibre program a vytvořila jsem nový návod. Tentokrát jde o přidávání obrázků k položkám podle určitých parametrů. Sepsaný návod najdete zde.

No a nakonec jsem začala pracovat na lepším vzhledu seznamu přečtených knih. Každé řazení získá novou strukturu, aby to bylo přehlednější. Už mám hotový abecední seznam knih a abecední seznam autorů. Na další se dostanu během týdne.

To je vše. Pracovní víkend mám za sebou, před sebou zítřejší volno. Jdu lenošit ke knížce :-)

A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkuji

 


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)