16 dubna, 2015

První pokusné záložky

čtvrtek, dubna 16, 2015 6 komentářů
Vyzkoušela jsem si laminovačku. Je to parádní :-D Musím teda ještě pořešit řezačku, protože já a rovné stříhání nejde dohromady. Ale na první pokus jsem maximálně spokojená :-) A záložku Divergence jsem si vyzkoušela udělat oboustranně....
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

6 komentářů:

  1. Jsou opravdu povedené :). Také plánuji nějaké vyrobit (jen na to mít potřebné věci :\).

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherné. Mám doma spoustu vlastnoručně vyrobených záložek, někdy o nich taky plánuji napsat článek, vyrábím si takový zvláštní typ.

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)