15 dubna, 2015


Moc dobře víte, aspoň někteří, že jsem blázen do záložek. Ale takový, že každá kniha postupně získává svoji vlastní záložku. A protože ne pro každou mám originál, tak si vyrábím svoje vlastní. Sem tam i nějakou tu vyrobenou přidám do soutěže. Sice nejsou až tak extra, ale myslím, že se postupně zlepšují :-P Takže k té příležitosti, za podpory mojí mamky, která mi řekla, že to je dobrý nápad a je to moje 'hobby', jsem si pořídila laminovačku. Takže můžu záložky pěkně zatavit, aby více vydržely. Mimo to, je budu moct dělat oboustranné :-D Tak co myslíte?
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)