02 dubna, 2015

Čarovný les

čtvrtek, dubna 02, 2015 2 komentáře
poster
Děsně splácaný film. Kombinování pohádek mi tak nějak nevadilo, ale byl to šílený muzikál s nic neříkajícími písničkami. Strašně přeplácané, nudné. Nejdříve to směřovalo k happy endu a pak se zase všechno obrátilo. Zbytečná ztráta času. Fuj.

Moje hodnocení:Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Ou, tak to je hodně negativní hodnocení a to jsem se na ten film těšila.. :/ Asi na něj nepůjdu do kina, ale i tak bych ho ráda zkoukla - radši teda nebudu čekat nic extra..

    OdpovědětVymazat
  2. @Julča: Nechci zase někoho odrazovat, ale nudila jsem se docela dost. Bylo pěkný, jak byly provázané pohádky. Ale konec totálně zvorali :-(

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)