01 března, 2015

Únor 2015

neděle, března 01, 2015 2 komentáře

Statistika měsíční

Celková návštěvnost: 977
Počet článků: 93

Google statistiky
Návštěvnost: 764
Počet zobrazení stránek: 2239
Prům. doba trvání návštěvy: 00:03:42
Vracející se návštěvníci: 38,7%
Noví návštěvníci: 61,3%Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

2 komentáře:

  1. Wow, tolik článků, vždycky se divím, jak moc jsi aktivní :) Ale super, a krásná návštěvnost :)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky jsem koukala, že jich bylo tolik :-)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)