18 března, 2015

První den po dovolené stál opravdu za to. Hned ráno mě zlobil žaludek. Což byl super start. Pak jsem jsem v práci pořezala o karton. Zajímavé,  jak takový kousek papíru umí pořezat... No a nakonec mě přepadla migréna. Náklad na jeden den opravdu nemalý. 

Nicméně jsem se doma nadopovala kapkama a chvíli spočnula. Teď už je to lepší a můžu zase číst. Momentálně si čtu Tak padne náš svět. Je to opravdu dobré čtení. Napínavé a tak reálné. Rozhodně to stojí za to :-)

A co takhle zrovna čtete vy? Pochlubte se :-)

Hezký večer a dobrou noc vám přeji i s Maggie :-D
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

2 komentáře:

  1. Je mi líto, že ti nebylo dobře :/ Jinak Maggie je jako vždy krásná :) Já teď nic nečtu, ale patrně zítra se do něčeho pustím :)

    OdpovědětVymazat
  2. @Anna Hrnčárková: Maggie je můj bobánek, ale neumí moc pózovat. Je zázrak, že vůbec něco vyfotím Copak si vezmeš na čtení?

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)