27 března, 2015

Tak notebook už mám v provozu. Měla bych tam mít vše nastavené tak jak jsem zvyklá. Zbožňuji svůj nový počítač ♥ Je tak rychlý a tichý. Obrovský rozdíl... A vzhledem k tomu, že už ho teda mám připravený na práci, tak jsem nachystala nové články s ukázkami knih. Konečně jsem na to měla zase čas. Ještě musím pohledat nové, abych měla co chystat i na další dny... 

A taky už budu mít konečně čas na čtení. Včera mi přišel poslední díl Bohů Olympu. Stihla jsem přečíst asi 70 stránek. A dneska se do toho pustím víc, protože zítra si můžu konečně přispat :-)

A jaká kniha vás bude bavit o víkendu?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

4 komentáře:

  1. Já čtu tento týden Zlodějku knih a velice se mi líbí. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já také. Dřív než knihu právě jsem zvědavá jestli to bude stejné nebo ne. :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)