15 března, 2015

Konec soutěže

neděle, března 15, 2015 bez komentáře
Jelikož už moc komentářů nepřibývá, přemýšlela jsem, zda má cenu v soutěži pokračovat. Měli jste mi napsat svůj názor na to, jestli pořídit stolní počítač nebo notebook. Jsem už v podstatě rozhodnutá, takže soutěž ukončím už dnes.

Vítěz získá dvě knihy a nějaké knižní záložky. Knihy jsem vyhrála v soutěži, ale mám momentálně hromádku knih na přečtení a tyhle určitě nepatří do mojí topky. Takže je pošlu dál, snad někomu udělají radost... pokud ne, bude mít vítěz třeba cenu do vlastní soutěže :-)

 Výherci byl odeslán email


Výherce bude informován e-mailem a má 48 hodin na to, aby se ozval. Jinak losuji dál...


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)