06 března, 2015

Čtecí update

pátek, března 06, 2015 2 komentáře
Momentálně mám rozečtené dvě knihy. Spáleniště: Zkouška, to mám přečtené zhruba do poloviny. Ale jelikož se mi blíží termín na recenzi, vrátila jsem se k Ženě v černém: Andělu smrti. Je to zatím dobré čtení, pohodové, místy strašidelné. Včera jsem to riskla a četla jsem si do noci v posteli :-P Naštěstí jsem pak spala jak zabitá, tak je to dobrý :-) U této knihy jsem taky téměř u poloviny. Vzhledem k tomu, že má málinko stránek, bude dočtená už možná do dvou dnů...

A co máte rozečtené vy? Čtete jednu knihu nebo klidně rozečtete více?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

2 komentáře:

  1. Já musím číst vždy jen jednu knihu i když mě nebaví, tak ji dočtu a teprve po dočtení začnu s jinou. Labyrint bych si celý chtěla přečíst. :)

    OdpovědětVymazat
  2. @A cup of Lucy: to já obvykle taky, ale jak se blíží termín na napsání recenze, tak musím :-)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)