06 března, 2015

Takže nejdříve, mám v plánu jít v pondělí do Levné knihy. Půjdu to tam okouknout, ale žádné velké utrácení! :-P Podívám se, co posledně neměli, jestli už jim to došlo a uvídím. Rozhodně nepůjdu s plnou igelitkou jako posledně. To prostě nesmím :-P

No a za druhé, mamka mi na slevomatu koupila voucher na 25% slevu do knihkupectví Dobrovský. Takže to možná vezmu v pondělí jedním vrzem a zajdu si i tam. Poraďte, co si mám koupit. Platnost voucheru je do začátku dubna, ale zatím si nejsem jistá, co bych si měla koupit. Většina knih co chci, vyjde až v druhé polovině roku. Co byste mi tedy doporučili? :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)