03 března, 2015

Akce a soutěže #180

úterý, března 03, 2015 3 komentáře
Pro dnešek jsem prošla několik stránek a hledala nejrůznější soutěže... Našla jsem tyto, třeba bude mít někdo zájem zkusit štěstí o knihy :-)
Vyhrajte první tituly z nové řady Zakázaná hra
Vyhrajte první díl nové série Spirit animals
Knižní šifra s Martinusem


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

3 komentáře:

 1. Skvělý přehled, ani jsem nevěděla, že je tolik různých soutěží :) Třeba takového Hedvábníka nebo Spirit Animals, bych vyhrála ráda :D

  OdpovědětVymazat
 2. Teda, díky za tipy, určitě se některé z nich zúčastním :)

  OdpovědětVymazat
 3. Aires - no loni to bylo na souteze mnohem lepsi... ale obcas neco projdu na nasdilim :-)
  Marky 48 - nemáš zač :-)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)