12 března, 2015

A dovolená začíná...

čtvrtek, března 12, 2015 2 komentáře
Dnešním dnem mi konečně začíná několikadenní dovolená. Jupí. Konečně nějaký odpočinek. Takže čeká mě čtení. Třeba se dokopu k velkému čtení :-P Ale taky si udělám konečně nějaký čas na filmy a seriály. Už dlouho jsem neviděla něco pořádného. Teď mám docela náladu i na nějakou pořádnou komedii... No a hlavně musím zapracovat na blogu. Ano, stále není vše přestěhované. Ale už to skoro bude. Takže na to sednu a zapracuju. Dnes přidávám články s mojí grafikou, hlavně knižní záložky... A bude to chtít nějakou čokoládu :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)