08 února, 2015

Shrnutí týdne #30

neděle, února 08, 2015 bez komentáře
Během minulého týdne se až tak moc nestalo. Začnu například tím, že mi dorazila jedna z výher ze soutěží. Tentokrát šlo o knihu od Syki z Knižního doupěte... Vyhrála jsem knihu, odznáček a záložky :-)

Stihla jsem přečíst další dvě knihy ze série Drakie, tentokrát Návrat a Bez dechu... A jelikož už mám tím pádem přečtenou celou sérii, sesmolila jsem článek do projektu Mé knižní série...

Nejhlavnější zprávou ale je, že se blog brzy přestěhuje. Po více jak roce jsem konečně dokázala přestát nervy a po hodinách a hodinách se mi podařilo najít šablonu. Momentálně ji zpracovávám a jelikož jsem z ní opravdu nadšená a hlavně nadšená, že se do toho konečně pustím, budu teď pracovat na změnách. Opravdu mě to už dohnalo ke stěhování, moc se těším na štítky, a že si konečně trochu ušetřím práce s psaním recenzí a jiných článků. Teprve se ale blogspot učím, takže mějte se mnou trpělivost :-D Slavnostní otevření proběhne možná už během příštího týdne a staré články budu přesouvat za pochodu. No uvidíme, držte mi palečky :-) a děkuji za pochopení, snad budete mít nový blog rádi alespoň stejně jako tento :-)


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)