14 února, 2015

Konečně mám volnou sobotu. Venku je krásně slunečno, i když teplo zatím nic moc. Takže mám takovou hned lepší náladu. Dnes rozhodně chci dočíct knihu Životy, které jsme ztratili a napsat co nejdříve recenzi. Už mi zbývá jen kousek...

A co vy? Co čtete a jaké máte dnes plány? Taky je u vás tak hezky? :-)
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

4 komentáře:

 1. U nás je teda pod mrakem a pěkně studeno :/ Já teď čtu Sebeobranu od Johnatana Kellermana :3 Jinak jsem Anna Elizabeth Potter ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Já čtu Život jedna báseň a moc se mi líbí. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Anna: skoda, u nas pekne sviti a hned to cloveku zvedne naladu, kdyz neni tak pochmurno, uz se tesim na jaro :-)

  OdpovědětVymazat
 4. A cup of Lucy: videla jsem na fb, ze o ni pises :-)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)