20 února, 2015

A je tu pátek

pátek, února 20, 2015 3 komentáře

A máme tu opět pátek. Někteří z vás budou mít volno. Já bohužel mažu do práce a většinu víkendu tam taky strávím. Ale přesto doufám, že se mi už konečně podaří dočíst Bratrstvo, ať se můžu pohnout zase k další knize. Nejspíš se pustím do Růže podzimu :-)

A jaké máte plány vy? Co budete číst pěkného? :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

3 komentáře:

  1. Já budu dělat mamce dort, protože bude mít oslavu v sobotu tak se těším a příští týden mám prázdniny tak si budu číst a číst. :D

    OdpovědětVymazat
  2. jé, tak ho pak vyfoť :-) já dorty neumím... :-(

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)