01 ledna, 2015

Rok 2014

čtvrtek, ledna 01, 2015 bez komentáře
A tady je statistika za minulý rok...

Co se týče mě a mého knihomolství
Počet přečtených knih: 38
Počet přečtených stran: 14310


Statistiky na blogu
Celková návštěvnost: 9645
Počet článků: 1022
Nejvyšší návštěvnost (měsíc): 1256 (srpen)
Nejvyšší návštěvnost (den): 72 (13. srpen)

Google analytics
Návštěvy: 9530
Zobrazení stránek: 24376
Prům. doba trvání návštěvy: 00:02:50
Procento nových návštěv: 54,52 %Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)