17 ledna, 2015

14 000 návštěv

sobota, ledna 17, 2015 bez komentáře
Když jsem blog rozjížděla, ani jsem nedoufala, že budu mít vůbec nějaké návštěvníky. A k jakému číslu jsme se už dostali. Čtrnáct tisíc návštěv, zdá se mi to až neuvěřitelné. Díky vám mě to tu stále baví, i když jsem přemýšlela, zda to vůbec zvládnu dál. Moc vám děkuji za vaše návštěvy, komentáře a všeobecnou podporu.

Děkuji vám za vaši podporu

14000 NÁVŠTĚV
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)