03 prosince, 2014

Už mi dochází síly

středa, prosince 03, 2014 bez komentáře

Pustila jsem se do pečení opravdu hodně. Tak nějak už mi dochází síly každý den po práci stát u trouby. Doteď mám udělané perníčky, klášterní rohlíčky, linecké cukroví, nachystané košíčky, kde budu dělat krém a dávat ovoce a dnes jsem udělala trubičky (ještě musím naplnit) a spodky pro vosí hnízda. Můžu říct, že jsem docela vyřízená a záda pěkně bolí. Takže teď tu hodlám chvíli posedět a spočnout... :-)

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)