25 prosince, 2014

Pod kupolí {seriál}

čtvrtek, prosince 25, 2014 bez komentáře
poster
Seriál, který jsem viděla v televizi. Původně jsem si myslela podle textu v programu, že jde jen o třídílnou minisérii. Ale bohužel jsem na konci třetího dílu zjistila, že jde o seriál. A to dokonce myslím ani nedokončený. Ukázky se mi moc zamlouvaly a nalákaly mě, ale konečné zpracování nic moc. Dokonce dávali reklamu skoro co 15 minut, takže mi spsíš tekly nervy. A a ni děj filmu nebyl zrovna nejrychlejší, ale příšerně protahovaný. Takže další seriál spíše do kategorie B.

Moje hodnocení:


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)