01 prosince, 2014

Konec soutěže

pondělí, prosince 01, 2014 bez komentáře
Půlnocí skončila soutěž o knihu Pekáč buchet a knižní záložky. Soutěžících bylo skoro o polovinu méně než v první soutěži. Takže všichni účastníci měli lepší šance, protože seznam je krátký...Jak jsem slíbila, bude losováno pomocí služby random.org. Tady vidíte vylosovaná čísla. Tentokrát vám ukážu jméno vítěze z tabulky, abyste mi věřili :-)

Knihu vyhrává:

Záložky získávají:Výherci budou informováni e-mailem a mají 48 hodin na to, aby se ozvali. Jinak losuji dál...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)