05 prosince, 2014

Jupí pátek

pátek, prosince 05, 2014 bez komentáře
Konečně je pátek. Jsem tak strašně ráda, že mám tu pracovní část za sebou. Čeká mě teď víkend, sice samé pečení, ale lepší než být v práci. Právě se chystám, že zkusím udělat sněhovou náplň do trubiček. Snad se zadaří. A pak udělám nějakou tu vánoční výzdobu doma, věnec na dvěře a podobně. Zítra si musím zaletět na poštu pro balíčky. Samozřejmě knihy a záložky. Dětailněji až po vyzvednutí :-P A co vy, jaký máte pátek a co chystáte na víkend?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)