12 prosince, 2014

A zase pátek...

pátek, prosince 12, 2014 bez komentáře
A máme zase pátek. Pro některé to znamená volný víkend před sebou, pro některé ne. Já bohužel musím sobotu a neděli makat. Dnes to proběhlo v práci vcelku v klidu. Lidi byli, ale dalo se to zvládnout. Sice jsem se ani nezastavila, ale bývá to i horší.

S kamarádkou jsme oslavili její dnešní svátek a můj zítřejší zákuskama a hned bylo líp. Doplnily jsme cukr a šly zase pracovat:-) Teď jen doufám, že ty dva následující dny přežiju.

Dneska jsem založila novou rubriku pro nový projekt. To sami můžete vidět níž, snad se vám bude líbit a bude inspirovat... Pro dnešek to tedy bude vše. Jdu si zalézt s knihou :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)