03 listopadu, 2014

První nákup v antikvariátu

pondělí, listopadu 03, 2014 bez komentáře
Už nějakou dobu jsem sháněla třetí díl k sérii Kroniky Sialy. Na tuto sérii jsem přišla díky jednomu příspěvku na FB, kde blogerka o ní psala. Především v souvislosti, že daná série byla k dispozici v Levné knize za pár korun. Ale než jsem tam za dva dny došla, poslední díl už nebyl a není ani doteď. Tak jsem přemýšlela, kde ho seženu. Protože upřímně, jelikož mě první dva díly stály asi po 50 kč (tak nějak), něchtělo se mi kupovat zbývající za 350 na netu (a že už i těchto možností ubývá). Ale podařilo se mi ho nyní najít v jednom antikvariátu v Praze a už je objednaný. Takže... už aby byl doma :-)

Navíc teď dostanu nějaké přilepšení k platu, protože jsem byla zvolena za zaměstance roku :-). Máte nějaké doporučení na fakt dobré knihy (hlavně fantasy, ale i jiné si přečtu)...?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)