07 listopadu, 2014

Na tento den jsem se těšila úplně neuvěřitelně. Celý týden byl v práci poprask. S přicházejícími Vánoci začali lidi blbnout a nakupují jak o život. Jakoby Štědrý den byl za týden. Navíc v našem 'týmu' vypadli nějací lidé kvůli zdravotním problémům, takže je nás hrozný podstav. Každý den jsem byla minimálně o hodinu dýl, což při našich směnách dělá deset hodin a víc denně strávených v práci. Citím se celá polámaná a bolavá. Tudíž dnešní den je pro mě vysvobození. Mám před sebou dva dny volna za sebou a to je paráda. Nehodlám vůbec nic dělat, tedy práci. Budu jen číst knihu a stavět model. K ničemu jinému se nehodlám přiblížit :-)

A jaké máte vy plány na víkend?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)